>
.:

تا پایان امسال محقق می‌شود اجرای ۱۵۲۰ کیلومتر پیگرانی هوشمند در خطوط لوله انتقال گاز

مدیرعامل شرکت انتقال گاز از اجرایی شدن یکهزار و ۵۲۰ کیلومتر عملیات پیگرانی هوشمند تا پایان امسال خبر داد که از این حجم، ۵۲۰ کیلومتر در ۶ ماه نخست سال پایان یافته است.

سعید توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا، درباره انجام عملیات پیگرانی گفت: هنگام انجام عملیات پیگرانی هوشمند، حجم کاری زیادی از نتایج پیگرانی تحلیل شده و به واحدهای مربوطه برای رسیدگی ابلاغ می شود، در آخرین پیگرانی هوشمند نیز بیش از هزار نقطه به منظور رسیدگی روی خطوط ۲ و ۳ سراسری در مناطق ۲، ۳ و ۵ مشخص شد که مورد تحلیل و همچنین تعمیر قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس پیگرانی در خطوط تهران-سمنان و خط دوم آذربایجان در محدوده منطقه ۳، حدود ۲۷۰ شاخه لوله تعویض شد.

توکلی با بیان اینکه تا امروز بازرسی فنی همه تاسیسات و اقلام برقی و مکانیکی انجام شده، اظهار کرد: مطابق برنامه ریزی های شرکت انتقال گاز، بالغ بر ۵ هزار و ۲۰۰ کیلومتر پیگرانی تمیز کننده و ۵۲۰ کیلومتر پیگرانی هوشمند در شش ماه نخست سال جاری انجام شده و حدود هزار کیلومتر عملیات پیگرانی هوشمند بر روی خطوط ۱۶، ۲۰ و ۲۴ داریم که اگر این حجم پیگرانی را به ۵۲۰ کیلومتر ابتدای سال اضافه کنیم در مجموع یک هزار و ۵۲۰ کیلومتر عملیات پیگرانی هوشمند تا پایان سال جاری اجرایی می شود.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز از پایان تعمیرات این شرکت تا پانزدهم آبان ماه، خبر داد و گفت: ۷۱ مورد برای تعمیرات اساسی توربوکمپرسورها و تاسیسات تقویت فشار شناسایی شده که ۵۲ مورد از این تعداد در سطح منطقه مورد تعمیر قرار گرفتند و تعداد باقی مانده نیز تا پیش از تاریخ ۱۵ آبان پایان می‌یابد.

وی یکی از اقدام‌های اثربخش شرکت انتقال گاز را مربوط به تعمیر توربین «مان» خواند و ادامه داد: امسال برای نخستین بار توربین «مان» در ایستگاه اراک با همت کارکنان مناطق ۹ و ۷ تعمیر شد.

 
 

 


بازگشت1396/08/06
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !