>
.:

با تلاش بی وقفه کارکنان منطقه شش عملیات انتقال گاز، خط لوله انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، کرم گودرزی از راه اندازی خط لوله انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان خبر داد و گفت: با همکاری و تلاش بی وقفه کارکنان خدوم این منطقه گاز به دیار مهربانی رسید.

مدیر منطقه با اشاره به اهمیت پروژه گازرسانی به شهرستان زاهدان و توجه ویژه وزارت نفت و دولت به توسعه زیر ساختهای لازم جهت پیشرفت اقتصادی و افزایش رفاه عمومی، گفت: کارکنان ساعی و زحمتکش این منطقه در طول زمان اجرای پروژه خط لوله 36 اینچ ایرانشهر به زاهدان، ضمن نظارت مستمر و ارائه مشاوره های فنی، همکاری مستمری با مجری طرح داشتند. گودرزی ادامه داد: در زمان راه اندازی این پروژه نیز ، بسیار مسئولانه و با تلاش بی وقفه، تعصب و کوشش مثال زدنی و فعالیت شبانه روزی، نقش بسیار مهم و تأثیرگذار در افتتاح این پروژه عظیم ملی از خود به نمایش گذاشتند و برگ زرین دیگری بر افتخارات منطقه و شرکت ملی گاز ایران افزودند.

وی با بیان اینکه 480 کیلومتر از خطوط لوله تحت پوشش منطقه شش در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد، تصریح کرد: تزریق گاز خط لوله 36 اینچ ایرانشهر- زاهدان به طول 262 کیلومتر و منشعب از خط لوله هفتم سراسری، هدیه ای از طرف دولت در پنجاه سالگی تاسیس شرکت ملی گاز ایران به مردم فهیم و ولایتمدار استان سیستان و بلوچستان و شهرستان زاهدان در آستانه سال نو است.

مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز با اشاره به افزایش خطوط لوله و حجم عملیات و همچنین افزایش خطوط لوله در حال بهره برداری و لزوم حفظ، نگهداری و تعمیرات به موقع، تأکید کرد: با توجه به آغاز عملیات اجرای خط لوله انتقال گاز به شهرستان چابهار و همینطور طراحی و برنامه ریزی خطوط لوله انتقال گاز به شهرستان های زابل، سراوان و سایر شهرستانها استان، می بایست توسعه زیرساختها، تأمین تجهیزات و از همه مهمتر تأمین نیروی انسانی متخصص و کارآمد در دستور کار منطقه قرار گیرد.

گودرزی در پایان از تلاش و کوشش همه واحدهای منطقه به خصوص واحدهای عملیات خطوط لوله، مهندسی و خدمات فنی، بازرسی فنی، HSE،  ICT و روابط عمومی تقدیر و تشکر کرد.
بازگشت1396/02/30
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !