>
.:

تعویض سالانه ۲۰۰ کیلومتر از خطوط لوله فرسوده نفت

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از تعویض سالانه ۲۰۰ کیلومتر خطوط لوله نفت در کشور خبرداد.
عباسعلی جعفری نسب در حاشیه جلسه هم اندیشی مدیران خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق در گفتگو با خبرنگار شانا با اشاره به عمر بالای خطوط لوله گفت: شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت با انجام پیگرانی هوشمند و اطلاع از وضع خطوط انتقال نفت و فرآورده های نفتی، سالانه اقدام به تعویض ۲۰۰ کیلومتر از خطوط فرسوده می کند.

 وی افزود: عمر خطوط لوله انتقال نفت و فرآورده های نفتی تقریبا به ۳۵ تا ۴۰ سال می رسد که با اجرای عملیات تعویض ۱۰ تا ۱۵ سال به عمر این خطوط اضافه می شود.

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران با بیان این که منطقه شمال شرق یکی از ۱۲ منطقه خط لوله و وظیفه نگهداری، تعمیرات و تامین فرآورده پنج استان کشور را بر عهده دارد، اظهار کرد: خط لوله انتقال شمال شرق با تامین فرآورده استانهای سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و بخشی از استان گلستان عمده ترین و بزرگترین خط لوله فرآورده کشور محسوب می شود که در مسیر با انشعاباتی تامین فرآورده شهرهای دامغان، شاهرود، نیشابور و تربت حیدریه را هم بر عهده دارد.

وی ادامه داد: منطقه شمال شرق از جمله مناطق فعال کشور است که از نظر بهره برداری، تعمیرات و نگهداری خطوط وضع خوب و قابل قبولی دارد

بازگشت1396/01/23
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !