با تلاش بی وقفه کارکنان منطقه شش عملیات انتقال گاز، خط لوله انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان راه اندازی شد                ایمن سازی خط لوله نفت نیشابور-مشهد
  معرفی کنفرانس
جمهوري اسلامي ايران هم اکنون داراي طولاني‌ترين شبكه خطوط لوله نفت و گاز در منطقه خاورميانه و آسیای مرکزی مي‌باشد. از سویی طرح‌هاي در دست طراحي و اجراي خط لوله در ايران (خطوط اصلي انتقال گاز و خطوط متعدد انتقال نفت خام و فرآورده‌هاي نفتي) جمهوري اسلامي ايران را به مهد صنعت لوله‌سازي و اجراي طرح‌هاي خط انتقال نفت و گاز در منطقه و يكي از مهم‌ترين بازارهای دنيا تبديل كرده است.

این صنعت طی سالهای اخیر شاهد تحولات گوناگون فناوری و علمی در کلیه حوزه ها از جمله ساخت لوله، ایستگاه ها، تلمبه‌خانه‌ها، بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات و  به ویژه در چهارچوب مفاهیمی همچون مدیریت یکپارچه خطوط لوله بوده که در این کنفرانس به بررسی آخرین دستاوردها، یافته‌ها و توانمندی‌ها در کلیه محورهای مرتبط با صنعت خط لوله پرداخته می شود.

اميد است برگزاري این کنفرانس بین المللی که با حضور بیش از 1000 نفر از مدیران و کارشناسان برجسته داخلی و خارجی، انجمن ها و موسسات علمی پژوهشی ایرانی و بین المللی برگزار می‌گردد، سهمي به سزا در ارزیابی شرایط موجود و پیش­رو، شناساندن توانمندي­ها و تبیین راهکارهای اعتلای صنعت خطوط انتقال نفت و گاز ایفا نماید.
  محورهای کنفرانس
 
  اهداف برگزاری کنفرانس
 
  برنامه های کنفرانس
 
  مخاطبین کنفرانس
 
  مکان کنفرانس
                                  
  انواع روش های ارائه مقاله به کنفرانس
 انواع روش های ارائه مقاله به کنفرانس

انواع مقالات (شفاهی، مجازی و پوستر)

در هشتمین کنفرانس لوله و خطوط انتقال نفت و گاز، مقالات به دو شکل الف- ارائه (شامل شفاهی و مجازی) و ب- پوستر ارائه خواهد شد. بر این اساس در ادامه مطلب توضیحاتی در رابطه با تفاوت این سه روش ارائه و نحوه تنظیم فایل نهایی مقالات در کنفرانس ارائه شده است ...
 در هشتمین کنفرانس بین المللی لوله و خطوط انتقال نفت و گاز، مقالات به دو شکل الف- ارائه (شامل شفاهی و مجازی) و ب- پوستر ارائه خواهد شد. بر این اساس توضیحاتی در رابطه با تفاوت این سه روش ارائه و نحوه تنظیم فایل نهایی مقالات در کنفرانس ارائه شده است:


1)ارائه شفاهیشامل مقالات برتر و مرتبط با رسالت­های اصلی کنفرانس لوله و خطوط انتقال می­باشد، که توسط داوران به لحاظ محتوا، روش ها و نوآوری حائز رتبه برتر و شفاهی شده است. این مقالات بایستی ضرورتاً در روز و محل برگزاری کنفرانس، طبق زمان تعیین شده بصورت سخنرانی توسط نویسندگان ارائه شوند. گواهی صادرشده برای نویسندگان مقالات شفاهی، از نوع «ارائه» خواهد بود

2)ارائه مجازیاین مقالات نیز حائز رتبه سخنرانی شده اند اما به واسطه ظرفیت محدود کنفرانس و نظر هیأت داوران، بصورت مجازی ارائه می شوند (با حضور در کنفرانس یا بدون حضور)، اما گواهی دریافتی این مقالات مانند مقالات شفاهی از نوع «ارائه» خواهد بود و تفاوتی با گواهی مقالات شفاهی نخواهد داشت. این نوع ارائه از طریق سیستم های نصب شده در محل کنفرانس و همچنین از طریق پنل کاربری اعضاء ارائه خواهد شد.

3)ارائه پوستراین مقالات نیز با توجه به موضوع، ساختار مقاله و نظر هیأت داوران، پذیرفته و نوع ارائه آن به شکل «پوستر» تعیین شده است. در گواهی این مقالات به «پوستر» اشاره خواهد شد. پوسترها بایستی طبق فرمت تهیه شده و در محل سالن های جنبی کنفرانس برای شرکت کنندگان به نمایش در خواهند آمد. چکیده تمامی مقالات شفاهی، مجازی و پوستر در CD کنفرانس درج شده و در پکیج کنفرانس به شرکت کنندگان ارائه می گردد.


                                                                                                                              

با تلاش بی وقفه کارکنان منطقه شش عملیات انتقال گاز، خط لوله انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان راه اندازی شد
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، کرم گودرزی از راه اندازی خط لوله انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان خبر داد و گفت: با همکاری و تلاش بی وقفه کارکنان خدوم این منطقه گاز به دیار مهربانی رسید.
1396/02/30 ادامه مطلب


ایمن سازی خط لوله نفت نیشابور-مشهد
رئیس تاسیسات نیشابور از ایمن سازی خط لوله نیشابور-مشهد بوسیله اصلاح گسل ایجاد شده از حوادث طبیعی این شهرستان، خبر داد.
1396/02/30 ادامه مطلب


تکمیل خط لوله صلح تا پایان 2017/ چین به کمک پاکستان آمد
در حالی که پروژه خط لوله صلح قرار بود تا دسامبر سال 2014 تکمیل شود، وزیر نفت پاکستان از امضای قرارداد با شرکت چینی برای تکمیل آخرین بخش لوله‌گذاری این پروژه خبر داده که قرار است تا پایان 2017 تکمیل شود.
1396/02/23 ادامه مطلب


 خط ششم سراسری انتقال گاز به بهره برداری رسمی می رسد
بخشی از خط لوله ششم سراسری انتقال گاز حدفاصل سنندج، دهگلان، بیستون، کرمانشاه، نفت‌شهر به طول بیش از 270 کیلومتر با حضور وزیر نفت به بهره برداری رسمی رسید.
1396/02/20 ادامه مطلب


دستیابی ایران به فناوری جدید ساخت لوله های انتقال صنعت نفت
مدیرعامل یک شرکت تولید ورق فولادی گفت: ایران به فناوری طراحی و تولید ورق های ای.پی.آی که برای محیط های ترش و شیرین در پروژه های نفتی و گازی است، دست یافت و به این ترتیب علاوه بر قطع واردات و رفع نیاز صنعت نفت و گاز در داخل کشور، امکان صادرات آن نیز وجود دارد.
1396/02/19 ادامه مطلب


احداث هزار کیلومتر خط لوله جدید انتقال گاز تا پایان سال ۹۶
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیان این که تا پایان امسال بیش از یک هزار کیلومتر خط لوله جدید انتقال گاز در کشور احداث خواهد شد، گفت: با بهره براری از خط لوله دامغان- نکا در تابستان جاری، امنیت انرژی مناطق شمالی کشور به طور کامل تامین می شود.
1396/02/19 ادامه مطلب


خطوط لوله زیردریایی پایانه های نفتی بررسی می شوند
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از بررسی و بازرسی همه خطوط لوله زیردریایی این شرکت برای رفع هر مشکل احتمالی در سال ٩٥ خبر داد. سید پیروز موسوی با بیان این مطلب گفت: بررسی خطوط لوله زیر دریایی شرکت پایانه های نفتی ایران در ٢ سطح داخل و خارج انجام می شود. وی افزود: به همین منظور یک زنجیره از پروژه های متعدد تعریف و نقاط بحرانی خطوط لوله زیر دریایی شناسایی شده است. موسوی با بیان این که پروژه یاد شده از آب شستگیها آغاز شده است، اعلام کرد: هم اکنون رفع آب شستگیها را در بررسی سطح خارجی لوله در نظر داریم.
1396/01/23 ادامه مطلب


به همت پژوهشگاه صنعت نفت نخستین خط لوله کامپوزیتی انتقال نفت در کشور به بهره برداری رسید
نخستین خط لوله کامپوزیتی انتقال نفت خام در کشور، به همت پژوهشگاه صنعت نفت در منطقه مارون استان خوزستان به بهره برداری رسید. منصور بزمی، رئیس پردیس پایین دستی پژوهشگاه صنعت نفت، در این زمینه گفت: پژوهشگاه با کارفرمایی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و با ابداع فرمولاسیون ساخت خط لوله کامپوزیتی انتقال نفت خام و تست و بهره برداری از این خط لوله، گام بزرگی در مسیر حذف هزینه های خوردگی خطوط لوله برداشته است.
1396/01/23 ادامه مطلب


تعویض سالانه ۲۰۰ کیلومتر از خطوط لوله فرسوده نفت
مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از تعویض سالانه ۲۰۰ کیلومتر خطوط لوله نفت در کشور خبرداد. عباسعلی جعفری نسب در حاشیه جلسه هم اندیشی مدیران خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق در گفتگو با خبرنگار شانا با اشاره به عمر بالای خطوط لوله گفت: شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت با انجام پیگرانی هوشمند و اطلاع از وضع خطوط انتقال نفت و فرآورده های نفتی، سالانه اقدام به تعویض ۲۰۰ کیلومتر از خطوط فرسوده می کند.
1396/01/23 ادامه مطلب

دبیرخانه کنفرانس

تا همایش ...

069
 
حامیان معنوی
حامیان
حامیان رسانه ای
حامیان مالی