اهمیت بالای خط ششم سراسری برای تامین گاز کریدور غرب و صادرات گاز به عراق                تا پایان امسال محقق می‌شود اجرای ۱۵۲۰ کیلومتر پیگرانی هوشمند در خطوط لوله انتقال گاز
  سخنرانان کلیدی کنفرانس


·           چشم انداز صنعت خطوط لوله گاز  در ایران،

مهندس منتظر تربتی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران

 

مهندس توکلی، مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران

 

مهندس حمید شریف رازی، مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران

 

استراتژی های کلان مدیریت خطوط لوله نفت در کشور

مهندس جعفری نسب، مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

 

نگاه بخش خصوصی به حضور در اجرای پروژه های آینده نفت و گاز کشور،

مهندس بهزاد حضرتی، رئیس هیئت مدیره انجمن اپک

 

مهندس مهابادی، رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله های فولادی و پوشش خطوط انتقال 
  

editor_file/فهرست کامل سخنرانان(2).pdf

  برنامه زمان بندی کنفرانس

 
editor_file/FINAL(1).pdf         
  محورهای کنفرانس
 
  مکان کنفرانس
                                 
  اهداف برگزاری کنفرانس
 
  برنامه های کنفرانس
 
  مخاطبین کنفرانس
 
  انواع روش های ارائه مقاله به کنفرانس
 انواع روش های ارائه مقاله به کنفرانس

انواع مقالات (شفاهی، مجازی و پوستر)

در هشتمین کنفرانس لوله و خطوط انتقال نفت و گاز، مقالات به دو شکل الف- ارائه (شامل شفاهی و مجازی) و ب- پوستر ارائه خواهد شد. بر این اساس در ادامه مطلب توضیحاتی در رابطه با تفاوت این سه روش ارائه و نحوه تنظیم فایل نهایی مقالات در کنفرانس ارائه شده است ...
 در هشتمین کنفرانس بین المللی لوله و خطوط انتقال نفت و گاز، مقالات به دو شکل الف- ارائه (شامل شفاهی و مجازی) و ب- پوستر ارائه خواهد شد. بر این اساس توضیحاتی در رابطه با تفاوت این سه روش ارائه و نحوه تنظیم فایل نهایی مقالات در کنفرانس ارائه شده است:


1)ارائه شفاهیشامل مقالات برتر و مرتبط با رسالت­های اصلی کنفرانس لوله و خطوط انتقال می­باشد، که توسط داوران به لحاظ محتوا، روش ها و نوآوری حائز رتبه برتر و شفاهی شده است. این مقالات بایستی ضرورتاً در روز و محل برگزاری کنفرانس، طبق زمان تعیین شده بصورت سخنرانی توسط نویسندگان ارائه شوند. گواهی صادرشده برای نویسندگان مقالات شفاهی، از نوع «ارائه» خواهد بود

2)ارائه مجازیاین مقالات نیز حائز رتبه سخنرانی شده اند اما به واسطه ظرفیت محدود کنفرانس و نظر هیأت داوران، بصورت مجازی ارائه می شوند (با حضور در کنفرانس یا بدون حضور)، اما گواهی دریافتی این مقالات مانند مقالات شفاهی از نوع «ارائه» خواهد بود و تفاوتی با گواهی مقالات شفاهی نخواهد داشت. این نوع ارائه از طریق سیستم های نصب شده در محل کنفرانس و همچنین از طریق پنل کاربری اعضاء ارائه خواهد شد.

3)ارائه پوستراین مقالات نیز با توجه به موضوع، ساختار مقاله و نظر هیأت داوران، پذیرفته و نوع ارائه آن به شکل «پوستر» تعیین شده است. در گواهی این مقالات به «پوستر» اشاره خواهد شد. پوسترها بایستی طبق فرمت تهیه شده و در محل سالن های جنبی کنفرانس برای شرکت کنندگان به نمایش در خواهند آمد. چکیده تمامی مقالات شفاهی، مجازی و پوستر در CD کنفرانس درج شده و در پکیج کنفرانس به شرکت کنندگان ارائه می گردد.


                                                                                                                              

اهمیت بالای خط ششم سراسری برای تامین گاز کریدور غرب و صادرات گاز به عراق
بهره برداری از خط ششم سراسری علاوه بر آنکه نقش بسزایی در تامین گاز کریدور غرب کشور و صادرات گاز به عراق دارد، در کنار سایر خطوط انتقال، ظرفیت انتقال گاز در کشور را نیز تا سقف ۷۵۰ میلیون مترمکعب در روز افزایش می دهد.
1396/08/07 ادامه مطلب


 تا پایان امسال محقق می‌شود اجرای ۱۵۲۰ کیلومتر پیگرانی هوشمند در خطوط لوله انتقال گاز
مدیرعامل شرکت انتقال گاز از اجرایی شدن یکهزار و ۵۲۰ کیلومتر عملیات پیگرانی هوشمند تا پایان امسال خبر داد که از این حجم، ۵۲۰ کیلومتر در ۶ ماه نخست سال پایان یافته است.
1396/08/06 ادامه مطلب


میدان گازی پارس جنوبی؛ نعمتی که تکرار نمی‌شود
میدان گازی پارس جنوبی، نعمت ارزشمند خداوند به کشورهای ایران و قطر است که هر کدام بنابر سرعت و توانایی خود از این میدان عظیم برداشت می کنند اما ایران لازم است تا گام هایی پرشتاب تر جهت بهره مندی از این منبع گرانبها بردارد.
1396/08/06 ادامه مطلب


صرفه‌‌جویی ۱۳۰ میلیارد تومانی شرکت انتقال گاز
شرکت انتقال گاز هدف تعمیراتی خود را به گونه‌ای پیش می‌برد که انجام تعمیرات خطوط انتقال بدون تخلیه گاز و هدررفت آن صورت پذیرد که این تلاش مثبت طی یک سال اخیر سبب صرفه‌جویی بیش از ۱۳۰ میلیارد تومانی شده است.
1396/08/02 ادامه مطلب


مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران خبرداد انتقال ۱۰۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون مترمکعب گاز در نیمه نخست امسال
مدیرعامل شرکت انتقال گاز گفت: در نیمه نخست امسال یکصد و یک میلیارد مترمکعب گاز با تاسیسات خطوط لوله در سراسر کشور منتقل شده که عملکرد و آمار مطلوب و مناسبی در حوزه انتقال گاز به شمار می‌آید.
1396/08/01 ادامه مطلب


تلاش برای رفع مشکلات انتقال گاز در نیمه دوم امسال
با توجه به فرا رسیدن فصل سرما در سطح کشور، شرکت های انتقال گاز ایران در پی رفع هر گونه اشکال در جریان انتقال گاز، مناطق گاز رسانی هفت، هشت و ۹ شرکت ملی انتقال گاز، اصلاح مجدد رگولاتوری، افزایش ضریب اطمینان تاسیسات تقویت فشار گاز و تکمیل هر چه سریع تر تعمیرات باقی مانده خطوط انتقال و تاسیسات تقویت فشار گاز را با موفقیت به پایان رساندند.
1396/07/25 ادامه مطلب


برجام تامین تجهیزات مجتمع گاز پارس جنوبی را تسهیل کرد
با حمایت دولت و با در نظر گرفتن این‌که همواره اولویت تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت با تولید داخلی است، اما لغو تحریم‌ها سبب شد تا پالایشگاه‌های پارس جنوبی با اطمینان خاطر بیشتری نیازهای خود را تامین کنند.
1396/07/25 ادامه مطلب


ظرفیت انتقال گاز ایستگاه فراشبند ۱۰ روزانه ۹۰ میلیون مترمکعب است
مدیرعامل شرکت انتقال گاز گفت : با بهره‌برداری از تأسیسات تقویت فشار گاز فراشبند ۱۰ در منطقه پنج عملیات انتقال گاز، قابلیت انتقال حداقل روزانه ۴۰ میلیون مترمکعب گاز از گلوگاه فراشبند که مهمترین و راهبردی‌ترین ایستگاه این منطقه است، میسر می‌شود.
1396/07/23 ادامه مطلب


مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز: پروژه خط انتقال گاز ششم سراسری به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز از راه‌اندازی خط لوله ششم سراسری پیش از آغاز فصل سرما خبر داد و گفت: طول خط انتقال گاز ششم سراسری از اهواز تا دهگلان ۶۰۰ کیلومتر است که در مسیر خود به تقاطع رودخانه پرآب کارون می‌رسد.
1396/07/23 ادامه مطلب


برزیل آماده همکاری با صنعت نفت ایران است
وزیر معادن و انرژی برزیل پس از دیدار با وزیر نفت ایران اعلام کرد: بررسی فرصت‌ها و زمینه‌های همکاری بین تهران و برازیلیا می‌تواند به مشارکت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های نفتی کمک کند.
1396/07/17 ادامه مطلب


سفیر ایران در پاکستان: خط لوله آی‌پی برای تحقق اهداف «کریدور اقتصادی چین-پاکستان» ضروری است
سفیر ایران در پاکستان با اشاره به این‌که خط انتقال گاز ایران به پاکستان برای تحقق اهداف کریدور اقتصادی چین-پاکستان ضروری است، گفت: پاکستان همچنان یکی از مقاصد عمده ایران برای فروش گاز به شمار می‌آید.
1396/07/01 ادامه مطلب


با تلاش بی وقفه کارکنان منطقه شش عملیات انتقال گاز، خط لوله انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان راه اندازی شد
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، کرم گودرزی از راه اندازی خط لوله انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان خبر داد و گفت: با همکاری و تلاش بی وقفه کارکنان خدوم این منطقه گاز به دیار مهربانی رسید.
1396/02/30 ادامه مطلب


ایمن سازی خط لوله نفت نیشابور-مشهد
رئیس تاسیسات نیشابور از ایمن سازی خط لوله نیشابور-مشهد بوسیله اصلاح گسل ایجاد شده از حوادث طبیعی این شهرستان، خبر داد.
1396/02/30 ادامه مطلب


تکمیل خط لوله صلح تا پایان 2017/ چین به کمک پاکستان آمد
در حالی که پروژه خط لوله صلح قرار بود تا دسامبر سال 2014 تکمیل شود، وزیر نفت پاکستان از امضای قرارداد با شرکت چینی برای تکمیل آخرین بخش لوله‌گذاری این پروژه خبر داده که قرار است تا پایان 2017 تکمیل شود.
1396/02/23 ادامه مطلب


 خط ششم سراسری انتقال گاز به بهره برداری رسمی می رسد
بخشی از خط لوله ششم سراسری انتقال گاز حدفاصل سنندج، دهگلان، بیستون، کرمانشاه، نفت‌شهر به طول بیش از 270 کیلومتر با حضور وزیر نفت به بهره برداری رسمی رسید.
1396/02/20 ادامه مطلب


دستیابی ایران به فناوری جدید ساخت لوله های انتقال صنعت نفت
مدیرعامل یک شرکت تولید ورق فولادی گفت: ایران به فناوری طراحی و تولید ورق های ای.پی.آی که برای محیط های ترش و شیرین در پروژه های نفتی و گازی است، دست یافت و به این ترتیب علاوه بر قطع واردات و رفع نیاز صنعت نفت و گاز در داخل کشور، امکان صادرات آن نیز وجود دارد.
1396/02/19 ادامه مطلب


احداث هزار کیلومتر خط لوله جدید انتقال گاز تا پایان سال ۹۶
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیان این که تا پایان امسال بیش از یک هزار کیلومتر خط لوله جدید انتقال گاز در کشور احداث خواهد شد، گفت: با بهره براری از خط لوله دامغان- نکا در تابستان جاری، امنیت انرژی مناطق شمالی کشور به طور کامل تامین می شود.
1396/02/19 ادامه مطلب


خطوط لوله زیردریایی پایانه های نفتی بررسی می شوند
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از بررسی و بازرسی همه خطوط لوله زیردریایی این شرکت برای رفع هر مشکل احتمالی در سال ٩٥ خبر داد. سید پیروز موسوی با بیان این مطلب گفت: بررسی خطوط لوله زیر دریایی شرکت پایانه های نفتی ایران در ٢ سطح داخل و خارج انجام می شود. وی افزود: به همین منظور یک زنجیره از پروژه های متعدد تعریف و نقاط بحرانی خطوط لوله زیر دریایی شناسایی شده است. موسوی با بیان این که پروژه یاد شده از آب شستگیها آغاز شده است، اعلام کرد: هم اکنون رفع آب شستگیها را در بررسی سطح خارجی لوله در نظر داریم.
1396/01/23 ادامه مطلب


به همت پژوهشگاه صنعت نفت نخستین خط لوله کامپوزیتی انتقال نفت در کشور به بهره برداری رسید
نخستین خط لوله کامپوزیتی انتقال نفت خام در کشور، به همت پژوهشگاه صنعت نفت در منطقه مارون استان خوزستان به بهره برداری رسید. منصور بزمی، رئیس پردیس پایین دستی پژوهشگاه صنعت نفت، در این زمینه گفت: پژوهشگاه با کارفرمایی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و با ابداع فرمولاسیون ساخت خط لوله کامپوزیتی انتقال نفت خام و تست و بهره برداری از این خط لوله، گام بزرگی در مسیر حذف هزینه های خوردگی خطوط لوله برداشته است.
1396/01/23 ادامه مطلب


تعویض سالانه ۲۰۰ کیلومتر از خطوط لوله فرسوده نفت
مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از تعویض سالانه ۲۰۰ کیلومتر خطوط لوله نفت در کشور خبرداد. عباسعلی جعفری نسب در حاشیه جلسه هم اندیشی مدیران خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق در گفتگو با خبرنگار شانا با اشاره به عمر بالای خطوط لوله گفت: شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت با انجام پیگرانی هوشمند و اطلاع از وضع خطوط انتقال نفت و فرآورده های نفتی، سالانه اقدام به تعویض ۲۰۰ کیلومتر از خطوط فرسوده می کند.
1396/01/23 ادامه مطلب

دبیرخانه کنفرانس

تا همایش ...

0-1
 
حامیان مالی
حامیان معنوی
حامیان
حامیان رسانه ای